Logo Polskiego Radia
Print

Rusza konkurs fotograficzny "Wakacje w Polsce"

IAR / PAP
Dariusz Adamski 13.06.2018 15:15
Instytut Polski w Wilnie razem z Polską Organizacją Turystyczną ogłasza konkurs fotograficzny "Wakacje w Polsce”
Baner konkursu fotograficznego "Wakacje w Polsce"Baner konkursu fotograficznego "Wakacje w Polsce"Instytut Polski w Wilnie

Konkurs ma służyć promocji Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie, w którym można ciekawie i pożytecznie spędzać czas, zarówno podczas krótkiego weekendu, jak i dłuższych wakacji.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nadesłać ciekawe zdjęcie zrobione w Polsce, pokazujące piękno przyrody, zabytki, ciekawe miejsca, fajnie spędzony czas. Autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień na profilu Instytutu na Facebooku, wygra weekendowy pobyt w Gdańsku wraz z przelotem dla dwóch osób. Na zdobywców kolejnych miejsc czekają inne ciekawe nagrody rzeczowe ufundowane przez Polską Organizację Turystyczną, głównego partnera konkursu.

Konkurs trwa od 15 czerwca do 10 września 2018 r. Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie na konkursowy adres mailowy atostogos.lenkijoje@gmail.com zdjęcia lub kilku zdjęć (maksymalnie 3 szt.) zrobionych w Polsce, z opisem wskazującym miejsce jego wykonania: miasto i nazwa obiektu oraz podaniem swego imienia i nazwiska oraz nazwy użytkownika na Facebooku (jeżeli jest się posiadaczem konta na FB).

Regulamin Konkursu na stronie www.lenkijosintitutas.lt w zakładce „Do pobrania” oraz na profilu FB Instytutu Polskiego w albumie „Wakacje w Polsce”.

Źródło: Instytut Polski w Wilnie

dad

Print
Copyright © Polskie Radio S.A O nas Kontakt